SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
356 065 €
(5 652 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
63 τ.μ.
Route du Simplon, Saxon

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Et si vous investissiez dans un bien déjà prêt à travailler pour vous ?À Saxon, dans un quartier calme et résidentiel, ce 3.5 pièces entièrement refai...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 57ημέρες

Τοποθεσίες

Route du Simplon, Saxon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

V Immobilier