SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 379 986 €
(8 571 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
161 τ.μ.
Sanetsch, Savièse

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα161 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

EXCLUSIVITE VALIMMOBILIERCe magnifique attique de 5.5 pièces faisant partie d'une résidence de 8 appartements se situe à Ormône / Savièse. Son exposit...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Sanetsch, Savièse
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Valimmobilier