SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
829 605 €
(8 553 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
97 τ.μ.
Route du Simplon, Roche (VD)

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα97 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Directimmo vous présente un appartement de 3,5 pièces situé dans une charmante résidence de 18 appartements à Roche.Directimmo vous présente un appart...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 142ημέρες
Ενημερώθηκε: 120ημέρες

Τοποθεσίες

Route du Simplon, Roche (VD)
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Directimmo