SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
796 651 €
(8 754 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
91 τ.μ.
Le Bourg, Oron

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα91 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Appartement lumineux de 3.5 pièces avec balcon à Oron-la-VilleSitué à Oron-la-Ville, dans un environnement agréable et proche des commodités, cet appa...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 73ημέρες
Ενημερώθηκε: 73ημέρες

Τοποθεσίες

Le Bourg, Oron
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Neho