SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 410 613 €
(10 076 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
140 τ.μ.
Moosgasse, Münchenbuchsee

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα140 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ein Zuhause mit Geschichte und ZukunftFür mehr Information füllen Sie bitte das Kontaktformular aus. Wir machen die Brücke und sind ab Montag wieder f...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Moosgasse, Münchenbuchsee
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

von Rosenberg Immobilien GmbH