SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
568 490 €
(5 922 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
96 τ.μ.
Fabrikstrasse, Lyss

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα96 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Diese ansprechende 4.5-Zimmer-Eigentumswohnung präsentiert sich im ersten Obergeschoss eines überschaubaren Wohnhauses an idealer, naturnaher Lage. De...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠεζοδρόμιοΛούτροΞεχωριστή τουαλέταΑνοιχτός χώρος διαβίωσης

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Fabrikstrasse, Lyss
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Raiffeisen Immomakler