SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
819 336 €
(5 937 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
138 τ.μ.
Leuk

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα138 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Neues Apartment mit Panoramablick, 5 Minuten von LeukNur fünf Minuten von Leuk entfernt erwartet Sie dieses außergewöhnliche 4.5-Zimmer-Apartment mit ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Leuk
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Neho