SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
273 151 €
(2 875 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
95 τ.μ.
Piazza San Rocco, Lema

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

*** Tutti gli immobili e foto su www.remax.ch e su www.newhome.ch ****** Alle Immobilien und Fotos auf www.remax.ch und www.newhome.ch ***Questo spaz...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 283ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Piazza San Rocco, Lema
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RE/MAX Immobiliare a Lugano