SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
536 803 €
(9 418 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
57 τ.μ.
Ringwilerstrasse, Hinwil

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα57 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ankündigung: Entkernte VerwirklichungAnkündigung: Entkernte 2.5-Zimmerwohnung zum fairen Preis im Zentrum von HinwilDiese attraktive 2.5-Zimmerwohnung...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 49ημέρες
Ενημερώθηκε: 49ημέρες

Τοποθεσίες

Ringwilerstrasse, Hinwil
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ADT INNOVA Immobilien und Verwaltungs AG