SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
730 510 €
(10 903 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
67 τ.μ.
Bellinzona

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

6500 Bellinzona, Via Tommaso Rodari 5Region: BellinzonaWohnfläche: ca. 67 m2Etage: ErdgeschossBaujahr: 2022Zustand: sehr gutNebenkosten: ca. Fr. 2'400...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 49ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Bellinzona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

GEIERSBERGER IMMOBILIEN