SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
436 125 €
(5 192 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
84 τ.μ.
Bellinzona

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα84 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

POSIZIONE SOLEGGIATA E TRANQUILLA ACCANTO AL PARCO, COMPLETAMENTE RISTRUTTURATO, VISTA APERTA E BASSE SPESE ACCESSORIE. Lappartamento di 4.5 locali di...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 64ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Bellinzona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Immobiliare by Kathleen Sagl