SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
297 601 €
(1 600 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
186 τ.μ.
Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα186 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Are you looking for a good apartment project?On one of the most beautiful beaches in Las Terrenas (Playa El Portillo) thanks to its vast expanse of fi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 491ημέρες
Ενημερώθηκε: 491ημέρες

Τοποθεσίες

Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

VIA CAPITALE RD