Λίστα προσφορών
10
10
10
127 997 €
(1 969 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
65 τ.μ.
Rua Chafic Murad, Vitória
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
65 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Apartamento 2 quartos com suíte à venda em Bento Ferreira, Vitória
Se você busca conforto, praticidade e uma localização estratégica, este apartament...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
25ημέρες
Ενημερώθηκε:
7ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rua Chafic Murad, Vitória
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.