SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
116 188 €
(1 490 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
78 τ.μ.
Ubatuba

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento à venda no Itaguá, a apenas três quadras da praia, em uma região privilegiada. O imóvel possui 78 m² muito bem distribuídos, com duas suít...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Ubatuba
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2