SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
59 641 €
(1 065 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
56 τ.μ.
Rua Alameda, Ubatuba

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα56 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento na Praia da Maranduba

Apartamento localizado na Praia da Maranduba, a aproximadamente 700 metros do mar, em região com fácil acesso às pr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Alameda, Ubatuba
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2