SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
59 641 €
(1 243 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
48 τ.μ.
Rua Itamonte, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα48 τ.μ.
μπάνια1

Apartamento dispõe de:
48m² de área útil
2 Dormitórios
1 Banheiro
1 Vaga de garagem

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Itamonte, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

B & G Imóveis