SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
41 697 €
(887 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
47 τ.μ.
RUA MORUBIXABA, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Excelente Apartamento na Cidade Líder -Com Dois Dormitórios - Sala Ampla para Dois Ambientes com Sacada & Lavabo- Cozinha com Área de Serviço e com...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

RUA MORUBIXABA, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda