SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
854 743 €
(4 571 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
187 τ.μ.
Rua Araguari, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα187 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento em Moema Pássaros.
Com 187 m2 privativos, possui 3 suítes e 3 vagas + depósito.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Araguari, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2