SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
131 415 €
(1 564 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
84 τ.μ.
Porto Belo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα84 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento aconchegante à venda, situado no bairro Perequê, no Edifício Ilhas Fiji. O empreendimento, além de possuir portão eletrônico, elevador e s...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Porto Belo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2