SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
239 076 €
(1 533 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
156 τ.μ.
RUA BALDUINO TAQUES, Ponta Grossa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα156 τ.μ.
μπάνια2+

SOBRE O IMÓVEL:
- 03 suítes;

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

RUA BALDUINO TAQUES, Ponta Grossa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2