SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
324 521 €
(2 535 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
128 τ.μ.
Itapema

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα128 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Residencial Comodoro - Seu Novo Lar em Meia Praia, Itapema, SC

Este imóvel no Residencial Comodoro é um convite ao conforto e modernidade. Com 2 suít...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΕπιπλωμένοΠεζοδρόμιοΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Itapema
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2