Λίστα προσφορών
6
6
6
124 471 €
(1 804 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
69 τ.μ.
Itapema
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
69 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Residencial Dallas House - Seu Novo Lar na Praia de Itapema
Desfrute do melhor da vida em um apartamento de 2 dormitórios, sendo 1 suíte, com acabame...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Θέα
Ταράτσα
Ανοιχτός χώρος διαβίωσης
Πεζοδρόμιο
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
2ημέρες
Ενημερώθηκε:
2ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Itapema
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Εμφάνιση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Εμφάνιση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή