SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
92 110 €
(1 439 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
64 τ.μ.
Rua da Matriz, Ilhéus

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα64 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Oportunidade única em morar bem com um valor bem acessível, ótimo apto bem arejado e confortável a poucos metros da melhor praia de Ilhéus, praia dos ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Matriz, Ilhéus
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2