SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
260 715 €
(2 228 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
117 τ.μ.
Guaratuba

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα117 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Lançamento no centro de Guaratuba , Ed. Santa Helena, apartamentos a partir de R$1.526.625,00 , opções com 3 quartos (1 suíte) e uma vaga de garagem...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Guaratuba
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2