SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
123 107 €
(1 140 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
108 τ.μ.
SERVIDAO SANTIAGO, Florianópolis

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα108 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Sala comercial em João Paulo, Florianópolis com 107,58m² privativos e excelente estado de conservação. A sala comercial possui área total de 131,58m²,...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 25ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

SERVIDAO SANTIAGO, Florianópolis
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond