SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
39 681 €
(863 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
46 τ.μ.
Cotia

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Chegou a oportunidade perfeita para você conquistar seu apartamento em uma das regiões que mais crescem e se valorizam em Cotia. Localizado no Residen...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Cotia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários