SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
117 744 €
(1 132 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
104 τ.μ.
Campos do Jordão

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα104 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento com 3 dormitórios à venda, 104 m² por R$ 690.000 - Vila Floresta - Campos do Jordão/SP.Com 3 dormitórios incluindo 1 suíte elegante. Uma s...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Campos do Jordão
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2