SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
151 067 €
(3 284 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
46 τ.μ.
Rua Major Sólon, Campinas

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Imóvel exclusivo, completo e pronto para morar, equipado com todos os móveis, eletrodomésticos e acabamento de alto padrão.

Diferenciais do Apartamen...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΕπιπλωμένοΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΘέαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΜοντέρνΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Major Sólon, Campinas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis