SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
233 415 €
(2 223 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
105 τ.μ.
Barueri

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Excelente distribuição dos ambientes: Apartamento com 3 dormitórios, sendo 2 suítes, sala ampla em dois ambientes com painél e armários planejados, co...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Barueri
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários