SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
85 428 €
(1 220 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
70 τ.μ.
Rua Marte, Barueri

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento de 70m² à Venda – Condomínio Alphaview Características do Imóvel: Sala de estar e jantar ampliada, com excelente iluminação natural, Cozin...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 23ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Marte, Barueri
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

CG7 Imoveis Gestão