SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
159 000 €
(1 486 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
107 τ.μ.
Балатон, Варна

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα107 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Тристаен апартамент в комплекс находящ се в кв. Аспарухово, състоящ се от голяма дневна, детска стая, просторна родителска спалня в едно с дрешник и с...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 12ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Балатон, Варна
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АДРЕС