SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
143 000 €
(1 521 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
94 τ.μ.
Варна

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα94 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Панорамен Южен Апартамент / Без Скосове и Външни стени / Опция за Паркомясто на Преференциална цена Консултант недвижими имоти: Теодор Топалов - 089...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Варна
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

НОВ ДОМ 1