SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
142 200 €
(3 386 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
42 τ.μ.
София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα42 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Представяме ви функционален двустаен апартамент, преустроен от гарсониера, разположен в един от най-предпочитаните и отлично уредени квартали на София...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 12ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ДЕНИРА ИМОТИ