SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
119 900 €
(2 551 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
47 τ.μ.
Братин дол, София

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Реф. 013384 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба едностаен апартамент в жк. Красна Поляна 1, гр. София. Основни параметр...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 14ημέρες
Ενημερώθηκε: 14ημέρες

Τοποθεσίες

Братин дол, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

БАС ПРОПЪРТИС