SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
99 500 €
(1 259 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
79 τ.μ.
Ривиера, Равда

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

ID 34132684 Двустаен Апартамент с изглед към морето и басейна в комплекс Ривиера Форт Бийч, Равда, България Цена 99 500 евро Площ 79 кв. м. Етаж 4...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Ривиера, Равда
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ОАЗИС