SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
89 610 €
(1 299 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
69 τ.μ.
Осъм, Равда

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα69 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Продава двустаен апартамент в Равда без такса поддръжка Представяме ви отлична възможност за покупка на двустаен апартамент, разположен на втори етаж ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Осъм, Равда
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ХОУМ ОПШЪН ЕООД.