SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
36 000 €
(1 286 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
28 τ.μ.

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα28 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Description of object:
For sale is a studio in the Sunny Day 5 complex in the holiday resort of Sunny Beach, Bulgaria.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.