SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
139 000 €
(1 805 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
77 τ.μ.
Д-р Георги Странски

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Апартамент с площ от 76,78 кв.м., състоящ се от спалня, хол, кухня, баня и тоалетна. Всичките помещения са отделни, без преход.Към имота има и таван ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Д-р Георги Странски
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ