SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
121 920 €
(1 604 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
76 τ.μ.
Царевец

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα76 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

📢 0% КОМИСИОН - НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ! 📢 ОФЕРТА : 19774 💰АТРАКТИВНА СХЕМА НА ПЛАЩАНЕ : 20% при подписване на предварителен договор и 80% за АКТ 16 В...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Царевец
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ГОЛД ИМОТИ