SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
116 999 €
(1 581 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
74 τ.μ.
Царевец

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

оф.23755 ТОП ЛОКАЦИЯ! СВОБОДЕН ПАРКИНГ! Предлагаме Ви да закупите ПРОСТОРЕН ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ с намиращ се в един от най- предпочитаните квартали з...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Царевец
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ