SUPA24
116 499 €
(1 226 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
95 τ.μ.
Rodopska

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

оф.24432 ИЗГОДЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В НОВОСТРОЯЩА СЕ, НИСКА СГРАДА, ПРЕД АКТ14! Апартаментът има следното разпределение: ВСЕКИДНЕВНА С КУХНЯ И ТРА...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rodopska
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ