SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
55 000 €
(1 170 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
47 τ.μ.
Солун

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕНО СТУДИО В ЖИЛИЩНА СГРАДА БЕЗ ТАКСА ПОДДРЪЖКА, УЛ. СОЛУН, ГР. БАНСКО. 'Local Property Expert'' има удоволствието да представи на Ваш...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Солун
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Локъл Пропърти Експерт