SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
218 500 €
(2 601 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
84 τ.μ.
бул. България

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα84 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Оферта : 11488 ✨ ЕКСКЛУЗИВНО! Модерен ТРИСТАЕН апартамент в Кършияка до Новотела ✨ Представяме ви прекрасно обзаведен апартамент, разположен в еди...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

бул. България
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ