SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
146 095 €
(1 849 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
79 τ.μ.
бул. България

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Оферта 18544 | БЕЗ КОМИСИОННА ЗА ТАЗИ ОФЕРТА! ✨ Двустаен апартамент в кв. Кършияка Агенция Гаранти предлага за продажба елегантен двустаен апарта...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

бул. България
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ГАРАНТИ