SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
22 500 €
(523 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
43 τ.μ.
Милчо Симеонов

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα43 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Агенция за недвижими имоти 'СТЕРРА КОНСУЛТ'ГР.СОФИЯ продава ексклузивно едностаен апартамент,ремонтиран и обзаведен.Среден от три на етаж.За оглед и п...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Милчо Симеонов
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

СТЕРРА КОНСУЛТ