SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
155 000 €
(1 462 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
106 τ.μ.
Царевец

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα106 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Оферта 59604 - ТОП ОФЕРТА ! Предлагаме ви апартамент в един от най-зелените и спокойни райони в град Пловдив в близост до големи хипермаркети, паркове...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Царевец
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ