SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
330 000 €
(2 215 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
149 τ.μ.

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα149 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Description of object:
The apartment has a generous living area of approximately 149 m² and offers a beautiful sea and pool view. It is located in a w...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.