SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
56 000 €
(747 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
75 τ.μ.

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Description of object:
The apartment has a living area of approximately 75 m² and is located on the 7th floor. It offers a beautiful sea view as well ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.