SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
203 100 €
(1 223 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
166 τ.μ.
бул. България

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα166 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Оферта 69309 - БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧ!!! НОВ ПРОЕКТ НА УЛ. ПОБЕДА КАЧЕСТВО, УДОБСТВО И СИГУРНОСТ! Предлагаме ви изцяло нова жилищна сграда с п...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 30ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

бул. България
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ