SUPA24
114 830 €
(1 882 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
61 τ.μ.
Княгиня Тамара, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα61 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

DOMERA представя двустаен апартамент с отлична площ и интересна архитектурна форма, разположен в нова бутикова сграда с ограничен брой жилища. Обща п...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 77ημέρες
Ενημερώθηκε: 77ημέρες

Τοποθεσίες

Княгиня Тамара, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ДОМЕРА